Jak będziemy Cię uczyć?

Bezstresowo i skutecznie - to nasz styl

Po pierwsze: bez nerwów!

Wiemy, że chcesz już umieć jeździć. I zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresujące mogą być pierwsze kroki za kierownicą. Bo przecież każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji. Dlatego chcemy doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresujący.

Boisz się, że to trudne?

Nie jesteś pierwszy :) Na szczęście jesteśmy szkołą dla zupełnie początkujących, czyli takich, którzy nigdy za kierownicą nie siedzieli. I nie mieliśmy jeszcze przypadków "nienauczalnych". U nas, gdy instruktor nie widzi efektów, od razu zmienia metodę nauki. I tak do skutku. Przychodząc do nas masz prawo nie umieć jeździć - po to właśnie spotykamy się na kursie:)

Jazdy z sensem

Jazdy planujemy kursantom tak, by efektywnie i bez zbędnych przerw ukończyli swój kurs. U nas poznasz pułapki wszystkich tras egzaminacyjnych. Chcemy, byś podszedł do egzaminu i zdobył swoje prawo jazdy tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. 

Dodatkowe jazdy obserwacyjne

Możesz bezpłatnie i bez żadnych limitów korzystać z dodatkowych jazd w charakterze obserwatora. Z tylnego siedzenia można utrwalać techniki prowadzenia samochodu, przepisy ruchu drogowego, a także zasady bezpiecznego zachowania na drodze. 

Zrozumiesz teorię

Na zajęciach omawiamy przykładowe pytania i wskazujemy sposoby na ich rozwiązywanie, wyjaśniając jednocześnie obowiązujące w danym zakresie przepisy. Jeśli jednak uznasz, że podstawowy cykl wykładów to za mało, możesz bezpłatnie powtórzyć swój kurs. Otrzymujesz od nas nieograniczoną liczbę godzin dodatkowej teorii już w ramach podstawowej ceny za kurs. 

Indywidualne konsultacje w cenie kursu

Wiemy doskonale, że nie zawsze da się zadać pytanie podczas zajęć. Jeśli po wykładzie nadal czegoś nie będziesz rozumieć, dajemy Ci możliwość bezpłatnej telefonicznej konsultacji. Zadzwoń +48 512 009 014 - nasz wykładowca odpowie na każde Twoje pytanie.

Lekcje próbna gratis - sprawdź nas!

Przyjdź na zajęcia próbne z teorii lub jazd. Zobaczysz z kim będziesz jeździć i w jaki sposób prowadzimy naukę. Poznasz też opinie innych uczestników kursu.

  • Jak skorzystać z zajęć próbnych z teorii?

Wystarczy, że bez żadnego zapisu przyjdziesz na pierwsze zajęcia rozpoczynające wykłady (zobacz nasze ośrodki). Z decyzją o zgłoszeniu na kurs masz czas do kolejnego spotkania.

  • Jak skorzystać z próbnych jazd?

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń.

To Twoja decyzja

Udział w zajęciach próbnych nie zobowiązuje Cię do wyboru naszej szkoły. Sprawdź nas, porównaj z innymi i sam wybierz szkołę, którą uznasz za najlepszą.  

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Jak będziemy Cię uczyć?

Bezpłatna jazda próbna

Sprawdź nas!

Znamy
trasy
egzaminacyjne

Rozpracuj egzaminacyjne pułapki

Infolinia IMOLA (22) 622 40 10   (22) 407 77 77   e-mail: centrum@imola.com.pl

Copyright © IMOLA

Opracowanie: Agencja IArt