Jak będziemy Cię uczyć?

Bezstresowo i skutecznie - to nasz styl

Po pierwsze: bez nerwów!

Wiemy, że chcesz już umieć jeździć. I zdajemy sobie sprawę, jak bardzo stresujące mogą być pierwsze kroki za kierownicą. Bo przecież każdy z nas był kiedyś w Twojej sytuacji. Dlatego chcemy doprowadzić Cię do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresujący.

Boisz się, że to trudne?

Nie jesteś pierwszy :) Na szczęście jesteśmy szkołą dla zupełnie początkujących, czyli takich, którzy nigdy za kierownicą nie siedzieli. I nie mieliśmy jeszcze przypadków "nienauczalnych". U nas, gdy instruktor nie widzi efektów, od razu zmienia metodę nauki. I tak do skutku. Przychodząc do nas masz prawo nie umieć jeździć - po to właśnie spotykamy się na kursie:)

Jazdy z sensem

Jazdy planujemy kursantom tak, by efektywnie i bez zbędnych przerw ukończyli swój kurs. U nas poznasz pułapki wszystkich tras egzaminacyjnych. Chcemy, byś podszedł do egzaminu i zdobył swoje prawo jazdy tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. 

Dodatkowe jazdy obserwacyjne

Możesz bezpłatnie i bez żadnych limitów korzystać z dodatkowych jazd w charakterze obserwatora. Z tylnego siedzenia można utrwalać techniki prowadzenia samochodu, przepisy ruchu drogowego, a także zasady bezpiecznego zachowania na drodze. 

Zrozumiesz teorię

Na zajęciach omawiamy przykładowe pytania i wskazujemy sposoby na ich rozwiązywanie, wyjaśniając jednocześnie obowiązujące w danym zakresie przepisy. Jeśli jednak uznasz, że podstawowy cykl wykładów to za mało, możesz bezpłatnie powtórzyć swój kurs. Otrzymujesz od nas nieograniczoną liczbę godzin dodatkowej teorii już w ramach podstawowej ceny za kurs. 

Indywidualne konsultacje w cenie kursu

Wiemy doskonale, że nie zawsze da się zadać pytanie podczas zajęć. Jeśli po wykładzie nadal czegoś nie będziesz rozumieć, dajemy Ci możliwość bezpłatnej telefonicznej konsultacji. Zadzwoń +48 512 009 014 - nasz wykładowca odpowie na każde Twoje pytanie.

Lekcje próbna gratis - sprawdź nas!

Przyjdź na zajęcia próbne z teorii lub jazd. Zobaczysz z kim będziesz jeździć i w jaki sposób prowadzimy naukę. Poznasz też opinie innych uczestników kursu.

  • Jak skorzystać z zajęć próbnych z teorii?

Wystarczy, że bez żadnego zapisu przyjdziesz na pierwsze zajęcia rozpoczynające wykłady (zobacz nasze ośrodki). Z decyzją o zgłoszeniu na kurs masz czas do kolejnego spotkania.

  • Jak skorzystać z próbnych jazd?

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń.

To Twoja decyzja

Udział w zajęciach próbnych nie zobowiązuje Cię do wyboru naszej szkoły. Sprawdź nas, porównaj z innymi i sam wybierz szkołę, którą uznasz za najlepszą.  

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Zdjęcie: Jak uczymy? - galeria

Jak będziemy Cię uczyć?

Zapisz się na kurs Prawa Jazdy

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie!

Bezpłatna jazda próbna

Sprawdź nas!

Znamy
trasy
egzaminacyjne

Rozpracuj egzaminacyjne pułapki

Infolinia IMOLA (22) 622 40 10   (22) 407 77 77   e-mail: biuro@imola.com.pl

Mapa strony Polityka prywatności

Copyright © IMOLA

Opracowanie: Agencja 4real