Pierwsza pomoc

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Zajęcia prowadzimy w piątki w naszym ośrodku Wola przy ul.Płockiej 30.
 
Najbliższe terminy kursu znajdziesz tutaj...

Nie stój z boku kiedy umiera człowiek!
Może Ty też kiedyś będziesz potrzebował czyjejś pomocy.

Ile warte jest życie...?!
 
To pytanie zadają sobie zawsze zespoły pogotowia ratunkowego wtedy,kiedy przyjeżdżają na miejsce wypadku - gdzie toczy się ludzki dramat.
Często niestety się zdarza,iż poszkodowany umiera jeszcze przed przyjazdem karetki - tylko dlatego, że nikt z jego otoczenia nie zna podstawowych czynności ratujących życie.
Z naszej wiedzy wynika bowiem, iż jedynie bardzo mała część naszego społeczeństwa potrafi w odpowiedni sposób udzielić pomocy osobie znajdującej się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia.
 
W trosce o poprawę tej sytuacji Ośrodek Szkolenia Kierowców "IMOLA" powołał do życia "Szkołę Ratownictwa", której nadrzędnym celem jest krzewienie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przed-medycznej szczególnie wśród kierowców, od nich to bowiem najczęściej zależy, czy ofiara wypadku przeżyje.

Prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów (lekarzy, pielęgniarzy lub ratowników z wieloletnim doświadczeniem) szkolenia, pozwolą Ci posiąść przede wszystkim praktyczną wiedzę, która realnie zwiększa szansę na przeżycie osoby poszkodowanej (główny nacisk kładziemy na ćwiczenia resuscytacyjne z użyciem fantomów).

Zajęcia powyższe ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzimy tylko dla naszych kursantów i są one bezpłatne.
 

Pierwsza pomoc

Bezpłatna jazda próbna

Sprawdź nas!

Znamy
trasy
egzaminacyjne

Rozpracuj egzaminacyjne pułapki

Infolinia IMOLA (22) 622 40 10   (22) 407 77 77   e-mail: centrum@imola.com.pl

Copyright © IMOLA

Opracowanie: Agencja IArt