Gwarantuję Ci

Satysfakcja gwarantowana, albo jazdy GRATIS!

Zasady są jasne: dotrzymujemy obietnic. Dlatego w IMOLI jesteśmy gotowi zawrzeć z Tobą kontrakt: otrzymasz usługi na najwyższym poziomie a my gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Miej pewność, że dostaniesz dodatkową godzinę jazdy gratis gdyby którekolwiek z poniższych zobowiązań nie zostało dotrzymane.

W IMOLI gwarantujemy Ci:

Artykuły

Szybkie terminy jazd

Ile trwa kurs nauki jazdy? Miesiąc? Pół roku? Rok?! To zależy w jakiej szkole.

W IMOLI wiemy, że długie przerwy między jazdami nie służą. Złapiesz odpowiedni rytm i poczujesz się pewnie za kółkiem gdy będziesz jeździć systematycznie. Dlatego zobowiązujemy się umówić Ci kolejną jazdę najpóźniej w ciągu tygodnia. Mamy pokaźną flotę samochodów i wystarczającą liczbę instruktorów. Zatem z IMOLĄ możesz spać spokojnie i nie martwić się, że kurs będzie się ciągnął w nieskończoność.

Daj znać gdyby okazało się, że nie masz zapewnionego kolejnego terminu w ciągu tygodnia. Otrzymasz godzinę jazdy gratis i pomożesz nam utrzymać wysoką jakość usług.

Rozwiń

Sprawny i czysty samochód

Wolisz dobrze czy ładnie? U nas nie musisz wybierać – dostaniesz jedno i drugie. Podczas kursu spędzisz w naszym samochodzie przynajmniej 30 godzin. To sporo czasu. Zatem przydałoby się - oprócz dobrego instruktora - przyjemne i czyste wnętrze, prawda?

Podczas kursu nic nie powinno rozpraszać Twojej uwagi. Dlatego nasze samochody prezentują się jak nowe. Zobowiązaliśmy instruktorów do sprzątania w nich nawet kilka razy dziennie. Ale i tak najważniejsze jest to, czego nie widać. Miej pewność, że auta w IMOLI są zawsze w doskonałym stanie technicznym. Bo zdrowie i bezpieczeństwo kursantów cenimy sobie najwyżej a dobra reputacja jest naszą największą wartością.

Jeżeli więc tylko zauważysz, że któryś z samochodów nie spełnia wysokich standardów bezpieczeństwa i komfortu, daj znać. Otrzymasz godzinę jazdy gratis i pomożesz nam utrzymać wysoką jakość usług.

Rozwiń

Zawsze pełne godziny

'Co prawda zaczęliśmy nieco później, ale za to skończymy wcześniej" – taką zasadę można spotkać na niektórych szkoleniach. Ale nie w IMOLI. Bo w końcu kiedy masz się nauczyć jeździć?

Dla kursanta ważna jest każda minuta 'w terenie'. Chcemy poświęcić Ci jak najwięcej czasu w warunkach prawdziwej miejskiej jazdy, ćwicząc manewry w ruchu. Dlatego właśnie gwarantujemy Ci, że nasze jazdy zaczynają i kończą się o pełnej godzinie. Dokładnie takiej, na jaką umówisz się z instruktorem.

Jeżeli kiedykolwiek Twoja lekcja będzie krótsza, proszę o informację. Otrzymasz godzinę jazdy gratis i pomożesz nam utrzymać wysoką jakość usług.

Rozwiń

Jazdy w rejonie egzaminacyjnym

Z IMOLĄ jeździsz tam, gdzie trzeba. Na kursie pokażemy Ci najpopularniejsze trasy egzaminacyjne i nauczymy jak prawidłowo się po nich poruszać. Oswoisz się z podchwytliwymi miejscami i będziesz się mniej stresować podczas samego egzaminu.

Tego, gdzie faktycznie pojedziesz na swoim egzaminie, nie regulują żadne przepisy. Dlatego cieszę się, że mamy w naszym zespole instruktorów - wieloletnich egzaminatorów. Dowiesz się od nich nie tylko jak powinieneś umieć prowadzić, ale też jakie trasy wybierają egzaminatorzy aby sprawdzić egzaminowanego kierowcę.

Gwarantuję Ci, że przez minimum 10 godzin będziesz jeździć w tych właśnie miejscach. Jeśli uznasz, że nie dotrzymaliśmy tej obietnicy, poinformuj. Otrzymasz godzinę jazdy gratis i pomożesz nam utrzymać wysoką jakość usług.

Rozwiń

Instruktorzy nie załatwiają prywatnych spraw

L-ka to nie taksówka. Żeby nauczyć Cię prowadzić, nasz instruktor pojedzie z Tobą trasą, która pozwoli Ci szybko i skutecznie nabyć potrzebne umiejętności. A nie tam, gdzie sam ma coś do załatwienia. W IMOLI trasy szkoleniowe są dopasowane do poziomu zaawansowania kursanta, by z jednej strony zapewnić mu bezpieczeństwo, a z drugiej umożliwić doskonalenie techniki poruszania samochodem po mieście.

Twój czas jazdy to dla nas ważna sprawa. Inne ważne sprawy załatwiamy dopiero jak wysiądziesz. Jeśli zaś kiedykolwiek zdarzy się instruktorowi 'pobłądzić' w czasie Twoich zajęć, powiedz o tym. Otrzymasz godzinę dodatkowej jazdy gratis i pomożesz nam utrzymać wysoką jakość usług.

Rozwiń

Nasze promocje nie przepadają

Nasze promocje są po to, by z nich korzystać. Dlatego na kurs zapisz się już wtedy, gdy je ogłaszamy, nawet jeśli naukę planujesz rozpocząć później. Twoja promocja nadal będzie obowiązywać! Bo w IMOLI to my czekamy na Ciebie, a nie Ty na nas.

Jeżeli zatem zauważyłeś nasz kurs w naprawdę atrakcyjnej cenie, zgłoś się od razu. Gwarantuję Ci, że warunki oferty nie ulegną zmianie gdy będziesz już gotowy do nauki. Bo nasze promocje nie przepadają. Od momentu zapisu masz 2 lata czasu na zrealizowanie kursu.

Rozwiń

Gwarantuję Ci osobiście

Ryszard Smoter - właściciel szkoły
ryszard.smoter@imola.com.pl

Gwarantuję Ci

Zapisz się na kurs Prawa Jazdy

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie!

Bezpłatna jazda próbna

Sprawdź nas!

Znamy
trasy
egzaminacyjne

Rozpracuj egzaminacyjne pułapki

Infolinia IMOLA (22) 622 40 10   (22) 407 77 77   e-mail: biuro@imola.com.pl

Mapa strony Polityka prywatności

Copyright © IMOLA

Opracowanie: Agencja 4real