Teoria - kurs online

Szkoła jazdy Imola Warszawa - wybierz teorię online!

Nauka teorii w kawiarni lub domowym zaciszu – z Kursem Teorii Online to możliwe!

Stawiamy na nowoczesne metody nauki oraz wygodę naszych kursantów! Dlatego wprowadziliśmy kursy Prawa Jazdy z teorią online, które zrealizujesz z wykorzystaniem swojego smartfonu,komputera lub tabletu.

Pracujesz lub uczysz się i nie zawsze możesz przyjść na wykład w sali szkoleniowej? Spokojnie, mamy na to sposób! Stworzyliśmy specjalną platformę e-learningową, dzięki której możesz uczyć się z każdego miejsca na ziemi o dogodnej dla Ciebie godzinie. Jeśli jesteś nocnym markiem, pracujesz lub uczysz się w systemie zmianowym nie musisz już się martwisz, że ominie Cię ważny wykład.

Każdy moduł Kursu Teorii Online zakończony jest krótkim testem sprawdzającym wiedzę. Dzięki temu już po pierwszych zajęciach wiesz na co zwrócić większą uwagę przed podejściem do egzaminu na prawo jazdy. W ramach takiego kursu otrzymujesz również dostęp do państwowej bazy pytań łącznie z egzaminem wewnętrznym.

Po Teorii Online dzwoni do Ciebie instruktor i ustalacie Twój grafik jazd.

To jeszcze nie koniec! Gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości - w cenie Kursu Online zapewniamy Ci konsultacje z naszym wykładowcą.  Bądź pewien,że profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na Prawo Jazdy. 

Kurs  Prawa Jazdy z teorią Online możesz rozpocząć w każdej chwili, dlatego już teraz zrób pierwszy krok do swojego prawka i zapisz się:)

Teoria - kurs online

Zapisz się na kurs Prawa Jazdy

Zarezerwuj sobie miejsce na kursie!

Bezpłatna jazda próbna

Sprawdź nas!

Znamy
trasy
egzaminacyjne

Rozpracuj egzaminacyjne pułapki

Infolinia IMOLA (22) 622 40 10   (22) 407 77 77   e-mail: biuro@imola.com.pl

Mapa strony Polityka prywatności

Copyright © IMOLA

Opracowanie: Agencja 4real